Smart Thermostat - Starter Kit V3+ with two Smart Radiator Thermostats

Smart Thermostat - Starter Kit V3+ with two Smart Radiator Thermostats

Táto sada je určená pre domácnosti, ktoré chcú vylepšiť svoje existujúce ovládanie kúrenia na inteligentné ovládanie kúrenia. Je vhodný pre domácnosti, ktoré majú momentálne káblový centrálny termostat. Do tejto súpravy môžete pridať ktorýkoľvek z rady doplnkových produktov tado°, aby ste si rozšírili inteligentné ovládanie vykurovania tado° a šetrili energiu.

291,65 €

349,98 € s DPH

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 24.11.2020

Výrobca: Tado

Inteligentný spôsob ovládania kúrenia tado ° je váš pomocník, ktorý zaisťuje komfort a zároveň výrazne znižuje vašu spotrebu energie. Intuitívna aplikácia pre inteligentné telefóny a inteligentné domáce integrácie vám umožňujú ovládať kúrenie odkiaľkoľvek a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho vymeňte existujúce riadenie termostatu, či už je pripojené ku kotlu alebo podlahovému kúreniu, za inteligentný termostat od tado °. Dva ďalšie inteligentné radiátorové termostaty tado° vám umožňujú ovládať jednotlivé radiátory v tej istej miestnosti alebo v jednotlivých miestnostiach. Kombinujte centrálne a individuálne ovládanie radiátorov v miestnosti pre maximálnu účinnosť.

tado

Geolokácia
Tado automaticky nastavuje kúrenie v závislosti na polohe obyvateľov: Vaše kúrenie sa aktivuje keď ste na ceste domov a zníži sa, keď posledná osoba opustí dom.

Úspora peňazí
Tado šetrí energiu a znižuje náklady na vykurovanie: stane sa rentabilné vo veľmi krátkom čase.

Integrácia predpovede počasia
Tado využíva miestne počasie v reálnom čase a vie spravovať vykurovanie aby bolo čo najefektívnejšie.

Väčšia kontrola
Tado kontroluje teplotu vo vašej domácnosti a umožňuje meniť nastavenie, ktoré chcete a kedy chcete. A to vám dáva väčšiu kontrolu nad vaším domom.

Podrobné správy
okamžitý prístup k správe o činnosti a vykurovanie teploty v každej miestnosti.

Integrované stavebné prvky
Váš domov je jedinečný. Tado vie, ako rýchlo sa ohreje a stráca teplo, aby sa zabezpečilo, že váš ohrievač bude vždy vykurovať v pravý čas.
Obsah balenia:
2x termostatická hlavica
4x batérie AA
Všetky príslušné adaptéry
Inteligentný termostat
Internetový kábel
USB káble
konektory
ethernetový kábel
montážne skrutky
lepiace podložky
označenie káblov
skrutkovač
3x AAA batérie

tado   tado

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info