tado° Wired Smart Thermostat Starter - Kit V3+

tado° Wired Smart Thermostat Starter - Kit V3+

Spravujte svoje vykurovanie z ľubovoľného miesta v telefóne, tablete alebo počítači pomocou aplikácie tado Smart Thermostat Starter Kit. Aplikácia tado vám umožňuje poznať aktuálnu izbovú teplotu a zmeniť nastavenia manuálne. Nastavte inteligentné plány pre jednoduché 24-hodinové riadenie vykurovania alebo manuálne upravte nastavenia z vlastného termostatu pomocou LED displeja a dotykových ovládacích prvkov.Ak má váš dom už nainštalovaný starý káblový termostat, potrebujete práve túto štartovaciu sadu, kde termostat nahradíte termostatom tado°.

183,33 €

219,99 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručíme dňa: Utorok, 26.10.2021

Výrobca: Tado

Tado pracuje s inteligentnými domácimi hlasovými asistentmi vrátane Amazon Alexa, Asistent Google a Apple Homekit + Siri pre ovládanie vášho vykurovania bez vášho telefónu. Môžete tiež vytvárať Applety s rozhraním IFTTT na pripojenie k iným aplikáciám a inteligentným zariadeniam.

tado

 

Prispôsobivý

Pre efektívnejšie vykurovanie používa tado ° miestnu predpoveď počasia v reálnom čase na riadenie vášho vykurovania. Napríklad počas slnečného dňa sa zahrieva menej.

tado° sa dozvie, ako rýchlo sa má váš dom zohriať a ochladiť, aby sa vaše vykurovanie vždy začalo v správny čas.

 

Geolokácia

Ušetrite peniaze tým, že nevyhrievajte prázdny domov – tado ° používa technológiu polohy na prispôsobenie vášho vykurovania. Ak použijete svoju polohu, môže sa začať zahrievať, keď sa niekto vráti domov a potom keď všetci odídu, stiahne teplotu na menšiu.

 

Monitorujte a uložte

Pomocou prehľadných správ môžete ľahko vidieť svoju teplotu a vykurovaciu činnosť pre váš dom, čo vám pomôže pri rozhodovaní o vašom vykurovacom pláne.

Tado môže znížiť náklady na vykurovanie až o 31%, čo znamená, že priemerný majiteľ domu môže ušetriť viac ako 230 eur ročne.

 

Jednoduché nastavenie

Tado pracuje s väčšinou starých a nových vykurovacích systémov a môže byť použitý na výmenu viaczónového alebo podlahového vykurovacieho telesa. Po nainštalovaní je jednoduché nastaviť pripojením Internet Bridgu k routeru.

 

Integrácia predpovede počasia

Tado využíva miestne počasie v reálnom čase a spravuje vykurovanie, aby bolo najefektívnejšie.

 

Integrované stavebné prvky

Váš domov je jedinečný. Tado vie ako rýchlo sa ohreje a stráca teplo, aby sa zabezpečilo, že váš ohrievač bude vždy zapnutý v pravý čas.


Oznámenie o vykurovacej sústave

Tado vás upozorní, ak sa zistí problém s prevádzkou svojho vykurovania a poskytuje okamžitú pomoc.

 

Flexibilita použitia

S Tado môžete ovládať svoje vykurovanie podľa aktuálnej potreby: hospodárenia s geolokáciou, podrobný program alebo ručné ovládanie.Obsah balenia:

  • Inteligentný termostat
  • Internetový kábel
  • USB káble
  • konektory
  • ethernetový kábel
  • montážne skrutky
  • lepiace podložky
  • označenie káblov
  • skrutkovač
  • 3x AAA batérie

 

tado

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info