Inteligentné ovládanie vykurovania Danfoss Ally Starter Set

Inteligentné ovládanie vykurovania Danfoss Ally Starter Set

NOVINKA

S aplikáciou Danfoss Ally ™ získate prístup k vykurovaciemu systému odkiaľkoľvek a kedykoľvek.Užívateľské rozhranie aplikácie je jednoduché a jasné, takže aj po dlhom nepoužívaní aplikácie je zaručený ľahký prístup ku všetkým možnostiam nastavenia.

108,17 €

129,80 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručíme dňa: Utorok, 26.10.2021

Výrobca: Danfoss

Príklad pre objednávku:
mám doma, vo firme alebo ordinácii 5 radiátorov a chcem ich ovládať.
Objednám Danfoss Ally Starter Set (Obsahuje riadiacu jednotku a 1ks termostatickú hlavicu) + 4ks termostatické hlavice: https://bit.ly/37cfKbI .


Danfoss Ally ™ možno ľahko pripojiť k inteligentným hlasovým asistentom a dajú sa pohodlne ovládať z domova pomocou hlasových príkazov bez použitia aplikácie. Brány Danfoss Ally ™ a Radiator Termostat Danfoss Ally Funk ™ sú certifikované novým komunikačným protokolom ZigBee 3.0 pre bezdrôtové siete "domácej automatizácie".
Okrem toho ponúka Danfoss systém s otvoreným aplikačným rozhraním, ktoré dáva zákazníkovi väčšiu slobodu voľby pri výbere ďalších inteligentných domácich zariadení.
Pre budúcnosť to znamená, že vykurovanie môže byť u produktov riadené skúseným odborníkom na vykurovanie Danfoss prostredníctvom "Public API", bez ohľadu na vybraný alebo už prevádzkovaný inteligentný domáci systém.






Okrem všetkých týchto nových príležitostí je pre spoločnosť Danfoss veľmi dôležitá ochrana údajov. Užívateľské dáta, ako sú teploty alebo požadovanej hodnoty, sa preto ukladajú na cloudový server iba so súhlasom používateľa. Samotný cloudový server má šifrovanie * AES proti vniknutiu resp. chránené vonkajšie hrozby. Aby bola zabezpečená táto silná ochrana v dlhodobom horizonte, je bezpečnosť každoročne testovaná tiež nezávislými odborníkmi na bezpečnosť dát.

ally


Vlastnosti:
Brána Danfoss Ally ™ je programovateľný, bezdrôtový riadiaci systém, ktorý pripája všetky zariadenia Danfoss Ally ™ k internetu a inteligentne riadi vykurovanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie, ktorú je možné stiahnuť z obchodu Google Play a App Store.
Súčasťou balenia je napájací kábel a kábel LAN pre pripojenie k internetu.
Riadi denný plán vykurovania pre jednotlivé miestnosti, čo umožňuje vykonávať nastavenie rýchlo a ľahko.
Funkcia Predohrev zaisťuje, že nastavenej teploty sa dosiahne v požadovanú dobu. Keď je funkcia Predohrev zapnutá, teplota sa bude postupne zvyšovať do času ďalšieho naplánovaného režimu Doma.
Softvér brány Danfoss Ally ™ sa automaticky aktualizuje prostredníctvom internetu.

Počet jednotlivých zariadení pre jeden systém nesmie prekročiť:
Brána Danfoss Ally ™ 1 jednotka
Radiátorová termostatická hlavica Danfoss Ally ™ 32 jednotiek
Danfoss Icon ™ Riadiaci regulator 3 jednotiek
Zosilňovač Danfoss Zigbee > 10 jednotiek

Farba: Biela

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info