DEVIreg Smart

DEVIreg Smart

Žiadna centrálna jednotka, žiadne ďalšie zariadenie. Užívajte si vynikajúci komfort a možnosti regulácie v oblasti elektrického podlahového vykurovania vďaka novému termostatu DEVIreg™ Smart a aplikácii DEVIsmart™ App.

158 €

189,60 € s DPH

207 € s DPH Zľava 8.4%

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručíme dňa: Utorok, 26.10.2021

Výrobca: DEVI

Objavte úplne novú úroveň komfortu a možností regulácie v oblasti elektrického podlahového vykurovania

devireg smart

devireg smart

Intuitívne ovládanie aplikácie

Intuitívna aplikácia DEVIsmart™ App zmení váš smartfón na diaľkový ovládač a umožňuje vám jednoducho ovládať váš systém podlahového vykurovania – z ktoréhokoľvek miesta na svete. To je Smart!

Znížte náklady na energiu

Vďaka inteligentným funkciám aplikácie si môžete váš systém podlahového vykurovania prispôsobiť podľa svojho vkusu, dosiahnuť zníženie nákladov na energiu a zároveň si stále užívať ideálnu teplotu. Termostat DEVIreg™ Smart sa vám dokonca prispôsobuje a učí sa, kedy má zapnúť a vypnúť vykurovanie.

Bezpečné a súkromné cloudové pripojenie

Aplikácia DEVIsmart™ App komunikuje prostredníctvom bezpečného cloudového systému, ktorý využíva rovnaký bezpečnostný princíp ako aplikácie mobilného bankovníctva. Na cloude sa neukladajú žiadne dáta a všetky osobné údaje vašich zákazníkov sú neustále v bezpečí.


Nastavujte podlahové vykurovanie z vášho smartfónu

Vykurovanie domácnosti môžete nastaviť jednoducho a intuitívne pomocou diaľkového ovládača, ktorý poznáte najlepšie – internetu. Pri výpadkoch internetu môžete termostat stále ovládať lokálne aj bez internetového pripojenia.

Naplánujte si vykurovanie domácnosti a ušetrite energiu

Ušetrite energiu vďaka funkcii automatického znižovania teploty vo vhodných prípadoch. Jednoducho si prispôsobte teplotu podľa svojho vkusu a vychutnajte si vynikajúci teplotný komfort. Vždy.

Regulujte všetky termostaty na viacerých miestach

Aplikácia DEVIsmart™ App vám umožňuje regulovať a ovládať všetky vaše termostaty na viacerých miestach – napr. na chate – a to z jedného prístupového bodu.

• Ovládajte vykurovanie kedykoľvek a kdekoľvek
• Jeden termostat DEVIreg™ Smart možno spárovať až s 10 mobilnými zariadeniami pomocou aplikácie DEVIsmart™ App
• S jednou aplikáciou DEVIsmart™ App môžete ovládať ľubovoľný počet miest s ľubovoľným počtom termostatov DEVIreg™ Smart
• Dokáže komunikovať s dvomi mobilnými zariadeniami súčasne

 

devireg smart

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info