Supla Rádiový prijímač 1-kanálový ROW-01

Supla Rádiový prijímač 1-kanálový ROW-01

NOVINKA

ROW-01 patrí do skupiny inteligentných domácich riadiacich produktov prostredníctvom Wi-fi. Zariadenie využíva technológiu cloud computingu SUPLA. Modul ROW-01 umožňuje ovládanie osvetlenia, zapínanie a vypínanie zásuviek a elektrických zariadení pomocou smartfónu alebo tabletu.

46,61 €

55,93 € s DPH

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 15.2.2021

Výrobca: Zamel

Zásuvné moduly ROW-01 sa používajú ako súčasti na inštaláciu pod vypínač, do povrchových inštalačných boxov, ako aj ako servopohony namontované priamo v puzdre svietidiel. Systémy automatizácie budov dostupné na trhu sú zvyčajne veľmi zložité, zatvorené a drahé. V mnohých prípadoch vyžadujú inštaláciu už v stavebnom štádiu budovy. Zariadenia SUPLA sa ľahko montujú a konfigurujú a nepotrebujú dodatočnú kabeláž.

Vlastnosti:

  • SUPLA produkty majú rozvinutú komunitu. Môžete zdieľať komentáre a nápady s ostatnými používateľmi systému, môžete vyhľadávať podporu a inšpiráciu vo fóre komunity. Zaregistrujete sa medzi tisíce spokojných užívateľov!
  • Všetky produkty SUPLA komunikujú cez bezdrôtovú sieť. Vďaka tomu nemusíte investovať do nákladných regulátorov automatizácie budov. Prostredníctvom siete Wi-Fi sa môžete pripojiť k zariadeniam kdekoľvek na svete. Nemusíte sa obávať dodávania ďalších komunikačných káblov do zariadení.
  • Každý z nás niekedy premýšľa, či vypol svetlo, sporák alebo varnú kanvicu po opustení domu. Dnes už sa o to nemusíte starať. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť sa do zariadenia SUPLA a okamžite môžete skontrolovať, či je to, čo má byť vypnuté alebo zapnuté.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info