Exta Life Ovládač žalúzií SRP-22

Exta Life Ovládač žalúzií SRP-22

NOVINKA

Ovládač SRP-22 je navrhnutý na ovládanie žalúzií alebo iných zariadení ovládaných jednofázovým 230 VAC. Ovládanie môže byť vykonané bezdrôtovo z vysielača alebo regulátora a pripojené z tlačidla reflexnej spúšte. Na ovládanie drôtu sa používajú IN1 a IN2 nakonfigurované v mobilnej aplikácii.

49,82 €

59,78 € s DPH

Strážny pes

Najprv sa musíte prihlásiť

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 5.1.2021

Výrobca: Zamel

Pri obojsmernej komunikácii medzi prijímačom a regulátorom aktuálneho stavu žalúzií je v mobilnej aplikácii zobrazená príslušná ikona a parameter "úroveň uzávierky". Obojsmerná komunikácia umožňuje ovládať a diaľkovo pridávať vysielače (bez fyzického prístupu k prijímačom). Algoritmus kódovania zabezpečuje kontrolu bezpečnosti, čo je obzvlášť dôležité v prípade okenných žalúzií a garážových dverí. Regulátor SRP-22 môže byť paralelne prevádzkovaný zo systému vysielačov EXTA. Prijímač môže zadať viac vysielačov, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie viacerých miest. Zariadenie je určené na inštaláciu v inštalačných boxoch pod zemou a na povrchovú montáž. Programovateľné žalúzie s časovou premávkou a možnosť definovať až štyri obľúbené nastavenia zvyšujú funkčnosť regulátora.

Vlastnosti:

  • SRP-22 nastavuje uzávery v ľubovoľnej polohe podľa svojho výberu. Vždy môžete skontrolovať nastavenie každého uzáveru.
  • Žalúzie ovládačov je možné ovládať individuálne ako aj centrálne. Výkon každého vodiča je individuálne naprogramovaný.
  • Inteligentný dom EXTA riadi prevádzku roliet, ktoré ju koordinujú s pracovným osvetlením. Rolety sa ráno automaticky otvárajú, zatvárajú za súmraku. Zároveň osvetlenie beží hladko.
  • SRP-22 umožňuje automaticky aktualizovať softvér na zariadení.
  • Prijímač SRP-22 sa dá ovládať z mnohých rôznych vysielačov a súčasne zabezpečuje maximálny komfort obsluhy.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info