Rádiový prijímač dvojkanálový ROP-22

Rádiový prijímač dvojkanálový ROP-22

NOVINKA

Rádiový prijímač ROP-22 je koncovým prvkom systému EXTA LIFE, ktorý umožňuje nezávislé ovládanie akýchkoľvek dvoch zariadení / obvodov 230 V AC. Je špeciálne určený na ovládanie lámp vybavených žiarovkami, halogénovými, LED a kompaktnými fluorescenčnými CFL.

51,43 €

61,72 € s DPH

Strážny pes

Najprv sa musíte prihlásiť

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 5.1.2021

Výrobca: Zamel

Dvojcestná komunikácia medzi prijímačom a regulátorom zabezpečuje, aby mobilná aplikácia vždy zobrazovala aktuálny stav prijímača. Takýto spôsob komunikácie vám tiež umožňuje zmeniť vybrané parametre prijímača a diaľkového prijímania vysielača (bez prístupu k prijímaču). Kompletný kódovací algoritmus rámcov zabezpečuje kontrolu bezpečnosti. ROP-22 môže byť paralelne prevádzkovaný zo systémových vysielačov EXTA LIFE. Prijímač môže zadať viac vysielačov, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie viacerých miest. Zariadenie je určené na inštaláciu v inštalačných boxoch pod zemou a na povrchovú montáž. Ďalšie káblové vstupy, ktoré sú konfigurovateľné z regulátora, zvyšujú funkčnosť ovládacieho prvku. Prijímač implementuje funkciu vzdialenej aktualizácie softvéru z regulátora. Zariadenie je určené na inštaláciu v inštalačných boxoch pod zemou a na povrchovú montáž. Ďalšie káblové vstupy, ktoré sú konfigurovateľné z regulátora, zvyšujú funkčnosť ovládacieho prvku.

Vlastnosti:

  • Pri odchode z domu môžete kedykoľvek skontrolovať, či je žehlička vypnutá, svetlo zhasnuté a žalúzie zatvorené,
  • prijímač ROP-22 je možné ovládať z mnohých rôznych vysielačov a súčasne zabezpečiť maximálny komfort obsluhy,
  • ROP-22 pracuje s tlačidlami a prepínačmi akéhokoľvek tvaru a vzhľadu. Stavový reléový výstup je plne konfigurovateľný počas životnosti aplikácie,
  • prijímač ROP-22 dokáže ľahko ovládať domáce zariadenia,
  • ROP-22 umožňuje automatickú aktualizáciu softvéru v zariadení.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info