Exta Life Rádiový prijímač jednokanálový ROP-21

Exta Life Rádiový prijímač jednokanálový ROP-21

NOVINKA

Rádiový prijímač ROP-21 je posledným prvkom systému EXTA LIFE, ktorý umožňuje ovládanie všetkých zariadení v domácnosti alebo v kancelárii. Výstup vo forme jedného normálne otvoreného kontaktu umožňuje ovládanie nízkonapäťového obvodu (napr. 12/24 V AC / DC) a vysokého napätia (230 V AC). ROP-21 funguje dobre pre vzdialené spúšťanie iných zariadení a administratívne signály.

49,82 €

59,78 € s DPH

Strážny pes

Najprv sa musíte prihlásiť

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 5.1.2021

Výrobca: Zamel

Prijímač môže byť tiež úspešne použitý na ovládanie solenoidových ventilov a vykurovacích systémov. Aktuálny stav zariadenia riadeného ROP-21 je zobrazený v mobilnej aplikácii prostredníctvom obojsmernej komunikácie medzi prijímačom a regulátorom. Algoritmus kódovania rámčekov zabezpečuje kontrolu bezpečnosti. ROP-21 môže byť paralelne prevádzkovaný v systémových vysielačoch EXTA LIFE. Prijímač môže zadať viac vysielačov, ktoré umožňujú nezávislé ovládanie viacerých miest. Zariadenie je určené na inštaláciu v inštalačných boxoch pod zemou a na povrchovú montáž. Dodatočné konfigurovateľné vstupy s káblovou funkciou zvyšujú funkčnosť ovládacieho prvku.

Vlastnosti:

  • Vďaka obojsmernému prenosu dát automaticky aktualizuje životnosť aplikácie. Pri odchode z domu môžete kedykoľvek skontrolovať, či je žehlička vypnutá, žalúzie zatvorené a svetlo zhaslo. 
  • Prijímač ROP-21 je možné ovládať z mnohých rôznych vysielačov a súčasne zabezpečiť maximálny komfort užívateľa.
  • ROP-21 pracuje s tlačidlami a prepínačmi akéhokoľvek tvaru a vzhľadu. Stavový reléový výstup je plne konfigurovateľný počas životnosti aplikácie.
  • Z prijímača ROP-21 môže byť ovládaný pohon dverí, brán...
  • ROP-21 umožňuje automatickú aktualizáciu softvéru v zariadení. Vďaka tejto automatizácii nikdy nezaostáva.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info