Exta Free Ovládač žalúzií SRP-02

Exta Free Ovládač žalúzií SRP-02

NOVINKA

Rádiový prijímač umožňuje drôtové i bezdrôtové ovládanie žalúzií. Možnosť práce v sekcii. Nespolupracuje s vysielačmi RNL-01, RCR-01.

36,96 €

44,35 € s DPH

Dostupnosť: do 10 dní
Doručíme dňa: 8.1.2021

Výrobca: Zamel

Ovládač žalúzií SRP-02 je určený na ovládanie okenných žalúzií, v ktorých je použitý motor 230V ~ s koncovými vypínačmi. Zariadenie umožňuje realizovať funkcie lokálneho aj centrálneho ovládania žalúzií a má možnosť naprogramovania komfortných režimov. Komfortné režimy umožňujú nastaviť polohu rolety vo zvolenej polohe (výške) a zapamätanie si tejto polohy. Centrálny režim sa používa v prípade úplného spustenia alebo vytiahnutia roliet, bez ohľadu na ich aktuálnu polohu.

 

Vlastnosti:

  • Určený k bezdrôtovému aj drôtovému ovládaniu pohonu okenných žalúzií, markíz, brán (elektrické motory na 230V ~),
  • vstupy drôtového lokálneho ovládania,
  • jednoduchá montáž do inštalačnej krabice Φ60 mm,
  • nízka spotreba, možnosť priebežnej práce,
  • komfortné režimy - horné a dolné - možnosť zapamätania polohy žalúzií (napr. v polovici výšky),
  • možnosť spolupráce s ľubovoľným žalúziovým spínačom (bez podsvietených prvkov).

Funkcie:
Krátke stlačenie tlačidla spustí komfortný režim (roleta sa začne pohybovať vybraným smerom a zastaví sa po naprogramovanom čase). Krátke stlačenie tlačidla vysielača naprogramovaného v centrálnom režime úplne zatiahne alebo vytiahne žalúzie.

Použitie:

Systém ovládania okenných roliet (žalúzií) realizovaný pomocou ovládačov žalúzií SRP-02. Jeden ovládač môže byť použitý len pre jednu roletu. Každý z ovládačov sa bezdrôtovo spúšťa diaľkovým ovládačom P-256/8. Diaľkový ovládač môže tiež riadiť prácu rádiového stmievača krabicového RDP-01 (ovládanie zapnúť / vypnúť, zníženie / zvýšenie intenzity osvetlenia) a rádiového svetelného vypínača RWL-01.

 

Zariadenie je potrebné zapojiť do jednofázovej siete v súlade s platnými normami. Spôsob zapojenia je popísaný v návode.Práce spojené s inštaláciou, zapojením a reguláciou by mal vykonávať kvalifikovaný elektrikár, ktorý sa zoznámil s návodom na obsluhu a funkciami zariadenia. Po demontáži krytu nemožno uplatňovať záruku. Pred začatím inštalácie sa uistite, či sú prívodné káble bez napätia. K inštalácii použite krížový skrutkovač s priemerom 3,5 mm. Na správnosť funkcie má vplyv spôsob dopravy, skladovania a používania zariadení. V nasledujúcich prípadoch sa neodporúča inštalácia zariadenia: chýbajúce súčiastky, poškodenie alebo deformácia zariadení. V prípade nesprávnej funkcie vráťte výrobok výrobcovi.

Na stiahnutie: Podrobný popis a návod

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info