Link Connect Z-wave

Link Connect Z-wave

Termostatická hlavica na ovládanie kúrenia, veľmi tichý chod, podsvietený displej, pripojiteľná ku všetkým Z-Wave zariadeniam, napr. Fibaro

49,99 €

59,99 € s DPH

Dostupnosť: do 21 dní
Doručíme dňa: 23.10.2020

Inteligentná domácnosť zlepšuje váš komfort, šetrí vaše peniaze a teraz aj skvele vyzerá. Táto bezdrôtová termostatická hlavica získala dizajnové ocenenie Red Dot Award a okrem vzhľadu oceníte aj jej tichú prevádzku, ľahkú montáž a schopnosť naučiť sa efektívne regulovať teplotu v miestnosti.

Kľúčové vlastnosti

  • Inteligentná termostatická hlavica so zabudovaným teplotným snímačom
  • Podsvietený displej a tlačidlá pre miestne nastavenie teploty
  • Redukcia pre najbežnejšie ventily RA a K v balení
  • Pripojiteľná ku všetkým Z-Wave zariadeniam, napr. Fibaro.
  • Jednoduchá montáž, žiadne káble
  • Napájanie dvoma AA batériami
  • Batéria vydrží cca 2 roky, zariadenie si samo povie o ich výmenu

Kúrenie podľa vašich predstáv

Hlavica umožňuje nastavenie požadovanej teploty priamo tlačidlami, ktorá má umiestnená na svojom tele. Ďalším variantom je prepojenie s riadiacou jednotkou, vďaka ktorej si nastavíte rôzne časové programy a vykurovacie režimy. Chodíte pravidelne do práce? Nastavte si program tak, aby sa cez deň nekúrilo zbytočne, ale zároveň ste sa vracali do interiéru s optimálnou teplotou. Chystáte sa na lyžiarsky zájazd? Prepnite na režim Dovolenka a zariadenia sa postará o udržiavací chod, ktorý zabráni zamrznutiu rozvodov.

Samostatná prevádzka

Vďaka technológii PID regulácie sa hlavica sama naučí ako najlepšie zaobchádzať s reguláciou teploty bez zbytočných skokov. Navyše spozná, keď začnete vetrať a sama vypne kúrenie, mimo vykurovaciu sezónu čas od času automaticky pootočí ventilom, aby nedošlo k zatuhnutiu závitu. Dokonca dokáže spolupracovať s niektorými jednotkami kontrolujúcimi vykurovacie režimy kotlov.

K.č.: 014G0013

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info