Teplovodné podlahové vykurovanie

 


Systém ponúka širokú škálu rozšírených funkcií pre optimálny komfort a úsporu energie. S reguláciou teploty jednotlivých miestností napomáhajú regulátor teploty a priestorové čidlo, ktoré obojsmerne komunikujú s riadiacou jednotkou. Pozoruhodné fungovanie systému vďačí najmä komunikácii, keďže všetky komponenty „hovoria jedným jazykom“ a to bezdrôtovo!

 

Systém Danfoss Icon sme inštalovali už u viac ako 100 zákazníkov. Dovolíme si tvrdiť, že sa jedná o TOP zónovú reguláciu teplovodného podlahového vykurovania, kde je jednoduché, funkčné a spoľahlivé ovládanie. Po nainštalovaní systému Danfoss Icon mali naši zákazníci preplatok za vykurovanie, čo nim ušetrilo značné financie a mali pokoj od večných problémov s vykurovaním.

NAPÍŠTE NÁM A RADI VÁM PORADÍME.


 

Aby ste skutočne využili výhody teplovodného podlahového vykurovania, je dôležité používať regulátory izbovej teploty.

S Danfoss IconTM ponúkame pokročilý riadiaci systém obsahujúci rôzne izbové termostaty, hlavné regulátory, rozširujúce moduly a príslušenstvo. Existujú 3 možnosti systému:

Bezdrôtový
24 voltov
230 voltov

 

icon

 

24-voltový a bezdrôtový systém zdieľajú rovnakú centrálnu jednotku. Voliteľný rádiový modul z neho urobí bezdrôtový systém. V rovnakom systéme je možné použiť bezdrôtové aj káblové pripojenie (komunikácia po zbernici 24 V). Rozširujúci modul zvyšuje technické vlastnosti a funkcie, najmä pre chladiace podlahy. Aplikačný modul umožňuje prevádzku systému prostredníctvom aplikácie Danfoss IconTM.

Izbové termostaty vyzerajú ako spínač svetla a splynú s akýmkoľvek interiérom. Modely do steny sa dokonca hodia do kompatibilných rámov spínačov od výrobcov ako Busch-Jaeger, Gira, Berker a Merten, aby umožnili dokonalé spojenie medzi termostatom, spínačmi svetiel a elektrickými zásuvkami.

 

 

Vlastnosti a výhody

 

  • Značka Danfoss - najspoľahlivejší výrobca na trhu (vieme zo skúseností).
  • Izbové termostaty, ktoré splynú s akýmkoľvek interiérom: Izbové termostaty sú navrhnuté tak, aby splynuli s akýmkoľvek interiérom a vyzerali ako najbežnejšie spínacie rámy. Ak sa displej nepoužíva, vypne sa a stane sa takmer neviditeľným.
  • Zabudovaný do rámu spínacej skrinky: Pre dokonalú zhodu medzi izbovým termostatom, spínačom svetiel a zásuvkami napájania je možné rám vymeniť za populárny rám od niektorého z výrobcov.
  • Automatické vyváženie: Teplovodné vyváženie systému je dôležité pre dosiahnutie maximálnej energetickej účinnosti. Automatické vyváženie zabráni prednastaveniu ventilov alebo rozdeľovačov.
  • Pokročilé funkcie: hlavné riadiace jednotky majú modulárny koncept, ktorý umožňuje rozšírenie technických vlastností a fungovania systému. Niektoré z nich sú: regulácia teploty dodávky na základe dopytu, niekoľko preddefinovaných aplikácií chladenia a zodpovedajúce rozšírené testy uvedenia do prevádzky, aby sa zabezpečilo správnemu fungovaniu systému.
  • Drôtová alebo bezdrôtová prevádzka, tiež v rovnakom systéme: vďaka voliteľnému rádiovému modulu možno na bezdrôtovú prevádzku použiť aj 24-voltový hlavný radič. V rovnakom systéme je možné kombinovať 24-voltové drôtové komunikačné izbové termostaty a bezdrôtové izbové termostaty.
  • Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie Danfoss IconTM: s nasadeným voliteľným modulom aplikácie je možné systém ovládať pomocou aplikácie Danfoss Icon. Časy a teploty je možné upraviť alebo naplánovať z ľubovoľného mobilného zariadenia Apple alebo Android.

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie