Kúriť úsporne a zdravo je to, čo Vám ponúkame do domácnosti. Našim klientom pomáhame šetriť až 60% nákladov na vykurovanie a tvoriť zdravý domov.

Cieľom je, vždy šťastný a spokojný klient.
Kúrenie inštalujeme na steny, stropy i do podhľadov.

 

Čo sú infrapanely a ako fungujú?

Infravykurovanie od ES SYSTEMS funguje na presne opačnom princípe, než všetky ostatné druhy vykurovania. Vďaka princípu fungovania majú naše panely jedinečnú schopnosť akumulácie tepla do pevnej obálky budovy. Vykurovacie panely, na rozdiel od iného druhu vykurovania, primárne zohrievajú pevné predmety, vrátane stavebných materiálov.

Vysušujú steny, zvýšia ich tepelný odpor a tým aj ich izolačné schopnosti. Dochádza k úplnej minimalizácii ohrevu a cirkulácie vzduchu.

Topný prvok infrapanelov máme ako jediní zo zmesi drahých kovov (50% medi, 3% striebro a ďalšie) nanesené priamo na skle vo forme tlačeného spoja.

 

 

 

Prečo je infravykurovanie úspornejšie než iné systémy?

  1. Zahrieva pevné predmety, vrátane stavebných materiálov, tým vysušuje steny, ktorým zvýši tepelný odpor (príklad na princípe suchého a mokrého trička)
  2. Vykúri miestnosť rovnomerne, rozdiel teplôt medzi podlahou a stropom pri výške 2,5 m je cca 1,5 ° C
  3. Sú menšie straty pri vetraní
  4. Nie sú žiadne straty vedením (ako u trubiek) a spalinovými cestami (komín)
  5. Nie je potrebný žiadny servis, údržba a revízia
  6. Keď zakúpite infrapanely ES SYSTEMS, získate garantovanú záruku vykúrenia priestoru

 

 

Čo je sálavé teplo?

Vďaka sálaniu je teplo rovnomerne rozprestreté po miestnosti, tepelná vlna z panela sa pri dopade na pevný predmet mení v teplo, dochádza k jej čiastočnej akumulácii do materiálu a k čiastočnému odrazu späť do priestoru, kde sa celý proces opakuje.

Obvodové steny, strop aj podlahy sa naakumulujú, tým sa z nich stane vykurovacia plocha (radiátor), ktorý zahreje celú miestnosť. Následne ohreje vzduch aj Vás a navyše udržuje ideálnu vzdušnú vlhkosť a to 45 - 50%. 

 

  • Zdravá klíma

    Kúrenie od ES SYSTEMS zamedzuje tvorbe plesní a sanytru. Panely šíria teplo, ktoré sa akumuluje do celej stavebnej konštrukcie, teda kúri aj vysúša zároveň.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie