Rodinné domy

V našej ponuke nenájdete iba energeticky a finančne efektívne riešenia elektrického kúrenia pre každú miestnosť, ale aj inteligentné systémy na udržiavanie vašich striech a príjazdových ciest v suchom a bezpečnom stave počas zimného obdobia. Systémy elektrického kúrenia sa jednoducho inštalujú, keď je budova vo výstavbe ako aj keď ju renovujete. Neviditeľné systémy podlahového kúrenia vám umožňujú rozvrhnúť si váš priestor tak, ako si želáte, bez vyčlenenia osobitného priestoru pre radiátory a rúry. Okrem toho v prípade elektrického podlahového kúrenia nemáte povinnosť nechať pravidelne robiť kontroly teplovodných kotlov, ktoré zakaždým predstavujú ďalšiu starosť, na ktorú treba myslieť, ako aj znamenajú ďalšie výdavky. Bez ohľadu na to, ako ďaleko sa nachádzate, keď máte pripojenie k internetu, môžete prostredníctvom vášho telefónu jednoducho kúrenie zapnúť, vypnúť alebo nastaviť požadovanú teplotu v každej miestnosti.

 

Byty a apartmány a hotely

Rozhodujete sa pre zážitok z pohodlného podlahového kúrenia? Elektrické podlahové kúrenie sa dá aplikovať ako dodatočný vykurovací zdroj v bytoch, apartmánoch, hoteloch a vo väčších budovách. Počas renovácie môžete jednoducho pridať elektrické podlahové vykurovanie a keď pred vykurovacou sezónou klesne vonkajšia teplota, užívať si vyhriaty interiér a podlahu. Keď radiátory vo vašej budove začnú fungovať, podlahové kúrenie môžete jednoducho vypnúť a opäť ho zapnúť, kedykoľvek si budete chcieť užívať teplú podlahu. Diskrétne a neviditeľné podlahové kúrenie vám dáva lepšie možnosti rozvrhnúť váš interiér, ako si želáte, ale predovšetkým zlepšiť celkové tepelné pohodlie vás a vašej rodiny vo vašom obydlí. Okrem toho elektrické podlahové kúrenie má výhodu presnejšej regulácie a kratšiu reakčnú dobu ako teplovodné podlahové kúrenie. V našom sortimente môžete nájsť riešenia prispôsobené každému druhu podlahovej krytiny a inteligentné termostaty na udržovanie požadovaného tepla a riadenie spotreby energie.

 

Nízko-energetické budovy

Moderné nízko-energetické domy potrebujú veľmi slabé kúrenie, ak vôbec nejaké. Ale regulácia teploty musí byť inteligentná a pružná kvôli časovej presnosti teploty ako aj minimálnej spotrebe energie. Moderný životný štýl, vždy v pohybe, vyžaduje plnú kontrolu nad novým vykurovacím systémom prostredníctvom inteligentnej aplikácie, odkiaľkoľvek na svete. Ponúkame všetko toto a ešte viac. Tepelné pohodlie a optimálne využitie energie je vždy zaručené so systémom elektrického podlahového kúrenia od 24home.sk. Neviditeľné systémy podlahového kúrenia vám umožňujú rozvrhnúť si váš priestor tak, ako si želáte, bez vyčlenenia osobitného priestoru pre radiátory a rúry. Termostaty s mobilnými aplikáciami vám umožňujú regulovať teplotu vo vašom obydlí na diaľku. Bez ohľadu na to, ako ďaleko sa nachádzate, keď máte pripojenie k Internetu, môžete jednoducho kúrenie zapnúť, vypnúť alebo nastaviť požadovanú teplotu v každej miestnosti. V súčasnej dobe je elektrické podlahové kúrenie prvoradá voľba pre moderné energeticky efektívne domy.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie