Vykurovacie okruhy Devi pre priamovýhrevné vykurovanie

Vykurovacie vodiče Devi sú umiestené priamo pod dlažbou v tenkej vrstve pružného tmelu. Rýchlo sa inštalujú aj do tvarovo komplikovaných plôch. V spojení s vhodnou reguláciou zaisťujú vysoko ekonomickú prevádzku. Vhodné pre systémy hlavného vykurovania aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy. Ide o najrozšírenejší spôsob aplikácie. Používa sa pre systémy hlavného vykurovania, aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy. Vykurovací vodič je umiestnení tesne pod nášľapnou vrstvou, obvykle vo flexibilnej stierke alebo samo-nivelačnom potere. 

 

Vykurovacie rohože Devi pre priamovýhrevné vykurovanie

Vykurovacie rohože Devi sú umiestnené priamo pod dlažbou v tenkej vrstve pružného tmelu. Jednoducho sa inštalujú a v spojení s vhodnou reguláciou zaisťujú vysoko ekonomickú prevádzku. Rohož sa vyznačuje jednoduchším položením a je u nej zaistené rovnomerné rozloženie výkony. Rohož je však vhodná skôr pre pravidelné plochy. Vhodné pre systémy hlavného vykurovania aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy. Vykurovacia rohož je umiestnená tesne pod nášľapnou vrstvou, zvyčajne vo flexibilnej stierke alebo samo-nivelačnom potere.

 

Vykurovacie okruhy Devi a rohože Devi pre poloakumulačný systém

Vykurovacie vodiče Devi alebo rohože Devi vo vrstve tepelne vodivého materiálu (anhydrit, beton...). Jednoducho sa inštalujú aj do tvarovo komplikovaných plôch. Vhodné predovšetkým pre systémy hlavného vykurovania. Výhodou tohto systému je nižšia zriaďovacia cena vykurovacích vodičov – pretože je vodič umiestnený v dostatočne hrubej vrstve, ktorá zaistí rovnomerné rozloženie teploty, a je možné použiť vodiče s vyšším lineárnym príkonom (cca 15W/m), takže pre inštaláciu požadovaného príkonu stačí kratší vodič položený s väčšími rozstupmi, ako keby mal len 10W/m. 
Nevýhodou je komplikovanejší spôsob položenia –pretože vodič má byť vo vnútri nosnej dosky. 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie