EXTA LIFE

Riešenie, ktoré je pohodlné, úplne bezpečné a cenovo dostupné

 


Systém Exta Life umožňuje pohodlné a efektívne ovládanie svetiel, žalúzií, vstupných brán a ďalších elektrických zariadení nielen pomocou rádiových vysielačov, ale aj pomocou inteligentných telefónov a tabletov z ľubovoľného miesta na celom svete. Obojsmerná komunikácia, zdokonalené logické funkcie, šifrovanie prenášaných dát, schopnosť diaľkového ovládania, automatická detekcia prvkov a bezplatná aktualizácia prijímačov sú prvkami, ktoré robia zo systému Exta Life inteligentný domov.

 

 

Ovládajte svetlá netradične

V inteligentnom dome môže byť osvetlenie ovládané spôsobom úplne odlišným od tých, ktoré sú známe z tradičného domu.

 


Ovládanie osvetlenia môže zahŕňať jednoduché zapnutie a vypnutie svetiel, ale môže tiež znamenať pohodlné ovládanie osvetlenia vopred definovaných oblastí (tzv. "Scény"), alebo môže zahŕňať naprogramované synchronizovanie osvetlenia s inými funkciami, napríklad prepnutie svetiel v spálni môže byť spojené so stavom rolety alebo vonkajšie osvetlenie mimo budovy môže byť automaticky zapnuté za súmraku, práve v čase, keď ste zaneprázdnení pri grile vo vašej záhrada, pri zábave s priateľmi.

 

 

Ovládanie roliet

Exta Life umožňuje plnú kontrolu nad roletami v celom dome.

 


Softvérová aplikácia umožňuje riadenie roliet, ktorá zahŕňa rozdelenie budovy na úrovne a miestnosti. Ikony v používateľskom rozhraní aplikácie umožňujú zvýšenie alebo zníženie roliet na jeden klik. Funkcia programovateľného časovača umožňuje ovládanie žalúzií podľa vopred stanoveného rozvrhu. Súčasne môžu byť rolety riadené aj pomocou rádiových vysielačov EXTA LIFE alebo tradičných spínačov.

Nastavte si funkcie

EXTA LIFE umožňuje naprogramovanie jednotlivých udalostí, sekvencií a scén.

 


Realizácia týchto úkonov môže byť nastavená tak, aby záviseli od splnenia určitých logických podmienok určených používateľom. Zvyčajne budú súvisieť s čítaním systémových snímačov, ale môže byť splnený aj stav v dôsledku stlačenia tlačidla na rádiovom vysielači. Vykonané akcie môžu byť jednorazové alebo opakujúce sa udalosti v závislosti od dátumu, hodiny a dňa v týždni.

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie